Produkty

O společnosti Autolamp CZ, s.r.o.

Společnost Autolamp CZ je distributorem autožárovek Narva, Philips, Osram, vosla a Hella v ČR. Tyto značky představují evropskou kvalitativní špičku, vynikají dlouhou životností a nejširším sortimentem nabídky.

Pro zákazníky, preferující cenové hledisko, dodáváme ucelený sortiment kvalitních žárovek a servisních krabiček české značky Autolamp. Všechny žárovky jsou homologovány a výroba je certifikována TÜV dle ISO 9001.

Nabízíme nejširší sortiment žárovek pro motorová vozidla v ČR - skladem přes 900 typů žárovek.

Dodáváme LED žárovky, LED světlomety, sdružená světla, kamery, bluetooth audio, stěrače Autolamp a Hella, měniče napětí z 12V nebo 24V na 230V a z 24V na 12V, veškeré typy pojistek, lékárničky, lana, výstražné trojúhelníky, startovací kabely, přestavbové HID a LED sady, světlomety denního svícení, kamery, autokosmetiku, testery baterií a dobíjecí soustavy vozidla, pulsní nabíječky baterií, zásuvky a vidlice německého výrobce ERICH JAEGER, hadicové spony AUTOLAMP a NORMA, relé, klaksony, pneuměřiče, vodiče a kabely, kabelové stahovací pásky AUTOLAMP, izolační pásky, smršťovací bužírky, svorkovnice, akusvorky, bateriové kleště, filtry, kostřicí pásky a ucelenou řadu konektorů a kabelových ok. V naší nabídce jsou obsaženy i speciální lékařské žárovky, běžné žárovky a zářivky Osram a Narva.

Zboží zasíláme prostřednictvím více než 1000 obchodních partnerů do celé ČR a dalších zemí Evropy.

 

1